BanatMedia
  • Acasă
  • Actualitate
  • Administrație
  • Social
  • Sănătate
  • Politică
  • Divertisment
No Result
View All Result
BanatMedia
  • Acasă
  • Actualitate
  • Administrație
  • Social
  • Sănătate
  • Politică
  • Divertisment
No Result
View All Result
BanatMedia
No Result
View All Result
Muzeul Banatului Muzeul Banatului Muzeul Banatului
Locuitorii din Giarmata Vii rămân fără gaz

Serviciul de distribuție a gazelor naturale va fi sistat joi, 19 martie, în satul Albina

banatmedia de banatmedia
18 mart. 2026
in Utile
0
Share on FacebookShare on Twitter

Pentru efectuarea unor lucrări specifice la sistemul de distribuție a gazelor naturale, compania Delgaz Grid este nevoită să sisteze temporar alimentarea cu gaz joi, 19 martie, în intervalul orar 9.00-20.00, în localitatea Albina, județul Timiș.

Compania solicită consumatorilor să închidă toate focurile, iar după reluarea distribuției gazelor naturale să supravegheze modul de ardere a acestora timp de 30 de minute.

S-ar putea să-ți placă și:

Situația alimentării cu energie electrică în Timiș

Întreruperi programate de curent în Timiș: localități și străzi afectate în perioada 16-20 iunie

16 iun. 2026
Mii de locatari din Timișoara rămân fără căldură și apă caldă

Mii de timișoreni rămân fără apă caldă: două puncte termice intră în reparații marți

18 mai 2026

În cazul în care simt miros specific de gaz, consumatorii sunt rugați să anunțe imediat dispeceratul de urgență al Delgaz Grid la unul dintre numerele de telefon: 0800.800.928 (număr gratuit, apelabil din principalele rețele de telefonie fixă și mobilă) sau 0265.200.928 (număr taxabil cu tarif local din rețeaua Telekom și cu tariful operatorului din toate celelalte rețele de telefonie).

Tags: albinagazintrerupere
banatmedia

banatmedia

Știri asemănătoare

Situația alimentării cu energie electrică în Timiș

Întreruperi programate de curent în Timiș: localități și străzi afectate în perioada 16-20 iunie

de banatmedia
16 iun. 2026
0

Rețele Electrice România a anunțat o serie de întreruperi programate ale alimentării cu energie electrică în județul Timiș, în perioada...

Mii de locatari din Timișoara rămân fără căldură și apă caldă

Mii de timișoreni rămân fără apă caldă: două puncte termice intră în reparații marți

de banatmedia
18 mai 2026
0

Locuitorii din mai multe zone ale Timișoarei vor rămâne marți, 19 mai 2026, fără apă caldă și, în unele cazuri,...

Locuitorii din Giarmata Vii rămân fără gaz

Serviciul de distribuție a gazelor naturale, sistat în patru localități din Timiș

de banatmedia
24 apr. 2026
0

Pentru efectuarea unor lucrări specifice la sistemul de distribuție a gazelor naturale, compania Delgaz Grid este nevoită să sisteze temporar...

Aquatim întrerupe furnizarea apei în zona Take Ionescu

Lucrări programate de Aquatim în Timișoara și în județ

de banatmedia
25 mart. 2026
0

Joi, 26 martie, între orele 09:00 și 16:00, sunt planificate lucrări la rețeaua de apă din Timișoara, în zona intersecției...

Știrea următoare
Premieră medicală: 800 de medici români, formați de către experți de la Spitalul Universitar de Urgență București, în tratarea cancerelor musculo-scheletale

Premieră medicală: 800 de medici români, formați de către experți de la Spitalul Universitar de Urgență București, în tratarea cancerelor musculo-scheletale

Lasă un răspuns Anulează răspunsul

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Banat Media se impune ca un punct de referință pentru cei ce caută informații locale autentice și verificate.

  • Contactează-ne

© 2024 BanatMedia.ro

No Result
View All Result
  • Acasă
  • Actualitate
  • Administrație
  • Social
  • Sănătate
  • Politică
  • Divertisment

© 2024 BanatMedia.ro